W poszukiwaniu powojennej rozrywki w Warszawie

W poszukiwaniu powojennej rozrywki w Warszawie

Stołeczna Estrada proponuje nam przeniesienie się do miasta sprzed pół wieku. Spacery po Warszawie i gra miejska przywołają klimat kabaretów i lokali powojennej stolicy.

Warszawa tamtego okresu to kabaret Dudek w kawiarni Nowy Świat i kabaret pod Egidą przy ul. Chmielnej 5. To również niezwykłe występy w Sali Kongresowej – Ella Fitzgerald, Marlena Dietrich, a przede wszystkim The Rolling Stones. Na spacer po tamtej Warszawie – jeśli, rzecz jasna, użyjemy nieco wyobraźni – zaprasza nas Stołeczna Estrada, która w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia działalności.

Spacery po Warszawie ze Stołeczną Estradą:

06.09 // A pan spod znaku Owcy, Dudka czy Jeża? Spacer śladami powojennych kabaretów // start: godzina 15:00.

13.09 // Stonesi, wódeczka i wypchany krokodyl, czyli spacer w poszukiwaniu powojennej rozrywki w Warszawie // start: godzina 15:00.

20.09 // W 60 lat dookoła Warszawy ze Stołeczną Estradą, czyli gra miejska szlakiem złotych lat polskiego kabaretu i piosenki // start: godzina 15:00. Udział w grze i spacerach jest bezpłatny. Zgłoszenia na spacery są przyjmowane pod adresem mailowym [email protected] (należy precyzyjnie wskazać spacer). Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do wzięcia udziału w grze należy przesyłać na adres [email protected] Termin nadsyłania zgłoszeń: 13 września 2015. W grze mogą wziąć udział osoby powyżej 16 roku życia, a także zespoły od 2 do 5 osób.

, foto Bartosz KosińskiCOMMENTS

WORDPRESS: 0