21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

W Lidlu nie kupisz już papierosów. Do 2022 roku sieć ma je wycofać ze sprzedaży

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Wygląda na to, że walka z palaczami wchodzi w fazę kluczową. Do 2022 roku Lidl ma wycofać papierosy.

Wygląda na to, że walka z palaczami wchodzi w fazę kluczową. Do 2022 roku Lidl ma wycofać papierosy z sieci sklepów. Początkowo proces ten rozpocznie się tylko w Holandii, ale nie wykluczone, że dosięgnie także innych krajów – informuje portal Innpoland.

 

Wycofywanie papierosów jest skutkiem polityki antynikotynowej, która swój początek miała w 2017 roku. Lidl już od kilku miesięcy „ukrywa” papierosy przed wzrokiem klientów, aby nie kusiły. Jak wyjaśnia rzeczniczka prasowa sieci Lidl w Holandii, ma to być efekt trendów konsumenckich. – Nie chcemy przeciwdziałać temu trendowi, dlatego logicznym krokiem jest wycofanie papierosów ze sprzedaży – informuje.

 

Jak się okazuje Lidl jest pierwszym supermarketem, który decyduje się na taki krok. Obecnie coraz więcej osób zaraża się trendem dotyczącym zdrowego odżywiania. Dokładnie czytamy etykiety w sklepach i właściwie dobieramy odpowiednie dla nas produkty. Pijemy więcej wody oraz uprawiamy sport. Wszystko po to, aby czuć się dobrze, zachować ładną sylwetkę i być na zdrowotnym topie.

aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520