HomeCiekawostki

W Katowicach powstaje pierwszy salon kosmetyczny wyłącznie dla mężczyzn. “Brzytwa mać!”

W Katowicach powstaje pierwszy salon kosmetyczny wyłącznie dla mężczyzn. “Brzytwa mać!”

W salonie Brzytwa Mać powstanie prawdopodobnie pierwszy w Katowicach salon kosmetyczny dedykowany wyłącznie mężczyznom. – Skłonili nas do tego nasi klienci, którzy korzystają z takich usług – zdradza Mateusz Zaród, właściciel salonu. Kosmetyka dla panów w Katowicach to nic nadzwyczajnego, poza tym, że dostępna jest w salonach piękności, w których klientkami są przede wszystkim kobiety.

– Nie jest to do końca komfortowa sytuacja dla żadnej ze stron. Pani czekająca w kolejce na brazylijską depilację, niekoniecznie ma ochotę na dyskusję z panem, który zaraz będzie usuwał krzaki z pleców – komentuje właściciel Brzytwa Mać.

Salon kosmetyczny dla panów zostanie uruchomiony w dotychczasowym lokalu Brzytwa Mać, który ma ponad 140 metrów i mieści się w zaułku przy ulicy św. Jacka (to przecznica ulicy Krasińskiego). – Klimat miejsca w ogóle się nie zmieni. Wciąż będziemy tym samym miejscem, które tak chętnie odwiedzają nasi klienci, gdzie leje się whisky, a z głośników leci jazz – podkreśla Zaród.

Panowie będą tu mogli korzystać z takich usług jak manicure klasyczny, pedicure, nawilżający zabieg parafinowy na dłonie, kwasy złuszczające na twarz czy depilacja woskiem.

aip

COMMENTS