0.9 C
Chicago
Sunday, December 10, 2023

W Ameryce oskarżają organizację Planned Parenthood o sprzedaż ciał płodów po aborcji

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Proaborcyjna amerykańska organizacja Planned Parenthood została oskarżona o sprzedaż ciał usuniętych płodów. W sieci pojawiły się filmy z negocjacji cen za przekazywanie “tkanek”. Organizacja twierdzi, że filmy są zmanipulowane i nie ma mowy o handlu, a matki dobrowolnie oddają ciała swoich dzieci po aborcji.

 

Najnowszy film został nagrany ukrytą kamerą przez aktywistów organizacji pro life Center for Medical Progress (CMP). Podczas lunchu aktywiści CMP udający klientów pragnących zakupić płody ludzkie negocjują sprzedaż z dr Mary Gatter, która do 2014 roku pełniła funkcję szefowej Rady Dyrektorów Medycznych Planned Parenthood.

 

Rozmówcy dyskutują o możliwości zakupu “okazów” oraz proponują cenę 100 dolarów za “nienaruszoną tkankę”. Gatter mówi raz, że myślała o 50 dolarach, choć zastrzega, że nie “to nie jest dla pieniędzy”. Stwierdza też, że Planned Parenthood wystrzega się handlowania płodami ludzkimi. – Nie chcemy zostać oskarżeni o sprzedaż tkanek ludzkich i tym podobnych rzeczy – mówi Gatter. – Z drugiej strony są koszty związane z używaniem naszej powierzchni i tego typu rzeczami – dodaje.

 

W trakcie nagrania słychać jednak, jak nagrywający rozmowę d