Ugodzono ją nożem 49 razy, bo za głośno grała muzyka

Ugodzono ją nożem 49 razy, bo za głośno grała muzyka

Kobieta z Wareham, która została zamordowana 22 stycznia w mieszkaniu w New Bedford w Massachusetts, została ugodzona nożem 49 razy, ponieważ sąsiadowi przeszkadzała głośna muzyka dobiegająca z lokalu.

W poniedziałek policja aresztowała trzy osoby w związku ze śmiercią 34-letniej Chantel Bruno. 47-letni Robert Viveiros został oskarżony o morderstwo, wtargnięcie do cudzego domu z bronią w ręku, znęcanie się nad zwierzętami oraz utrudnianie pracy policji. Zarzut morderstwa usłyszał też 45-letni Kenneth Roark.

Około godziny pierwszej w nocy mężczyźni kopnięciem wyważyli drzwi do mieszkania, w którym Bruno żyła od co najmniej dwóch miesięcy. Kobietę ugodzono 49 razy, w tym 12 razy w plecy. Niektóre rany miały głębokość 11 cali (28 cm).

Obaj podejrzani przebywają w areszcie bez możliwości wyjścia za kaucją. Trzecia osoba, 29-letnia Olivia Alves, wróciła już na wolność. Postawiono jej zarzut utrudniania pracy policji. W sądzie ma się stawić 7 marca. Przesłuchanie mężczyzn zaplanowano na 27 lutego.

(jj)

COMMENTS

WORDPRESS: 0