“Ucho Prezesa”: Pierwsze odcinki miniserialu już dostępne (VIDEO)

“Ucho Prezesa”: Pierwsze odcinki miniserialu już dostępne (VIDEO)

“Ucho Prezesa” to miniserial polityczny autorstwa Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Kabareciarz, który przez lata wcielał się w postać premiera Donalda Tuska, tym razem parodiuje prezesa PiS i jego najbliższe otoczenie.

9 stycznia w internecie pojawiły się dwa pierwsze odcinki. W pierwszym Mariusz oprowadza Prezesa po nowo urządzonym gabinecie, na straży którego stoi niezłomna pani Basia. To tu będą starali dostać się wszyscy zainteresowani. W drugim odcinku Prezes szkoli Mariusza, jak umiejętnie zarządzać jednostkami i całymi instytucjami poprzez własnoręcznie wywołany kryzys. Oprócz Roberta Górskiego, w dwóch pierwszych odcinkach “Ucha Prezesa” występuj jeszcze Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki, Robert Majewski i Iza Dąbrowska.

“Ucho Prezesa” to serialowa kontynuacja “Posiedzenia rządu”, które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem – nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

 

 

RED. mm aip/fot.youtubeCOMMENTS

WORDPRESS: 0