“Tym razem biletów nie powinno zabraknąć”. Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim

“Tym razem biletów nie powinno zabraknąć”. Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim

Czerwiec to bardzo dobry miesiąc dla Stadionu Śląskiego. 13 czerwca 2007 roku wystąpiły tu dwa zespoły: Linkin Park oraz Pearl Jam. Kilka dni później, 21 czerwca pojawiła się grupa Genesis z Philem Collinsem. 26 czerwca 2008 roku na Stadionie Śląskim zameldował się Sting i zespół The Police. Ale czerwiec w słynnym Kotle Czarownic to także wyjątkowe wydarzenia z udziałem polskich artystów.

 

9 czerwca 2019 roku na Stadionie Śląskim byliśmy świadkami Scenozstąpienia czyli koncertu Miuosha, Jimka, Smolika, orkiestry NOSPR i zaproszonych gości. Z kolei 7 czerwca tego roku chorzowskim obiektem rządzić będzie Dawid Podsiadło. To już trzeci w tym roku stadionowy koncert artysty. Wejściówki do sprzedaży trafią w środę, 26 lutego. Jak mówi sam wokalista “biletów nie powinno zabraknąć”.

2019 rok był dla Dawida pasmem sukcesów . Deszcz nagród (w tym Paszporty Polityki oraz Fryderyki), znakomite recenzje płyty “Małomiasteczkowy”, która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej, do czego potrzeba minimum 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, czy ogromne sukcesy jego piosenek na radiowych i streamingowych playlistach, to tylko część z nich. Wiosną, w ramach trasy “Wielkomiejski Tour” muzyk razem z zespołem odwiedził kilkadziesiąt kameralnych sal widowiskowych, by we wrześniu zakończyć sezon koncertowy jednym z największych wydarzeń mijającego roku.

 

Wrześniowy koncert na PGE Narodowym w Warszawie dla 60 tysięcy fanów, na którym wystąpił razem z Taco Hemingwayem. Bilety wyprzedały się w rekordowym tempie – prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich koncertach. W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, Dawid Podsiadło postanowił zorganizować dwa dodatkowe koncerty, zaplanowane na czerwiec 2020 roku, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad nowym albumem. 20 czerwca 2020 roku Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Wrocław. Wcześniej artysta wystąpi na Ergo Arenie (13.06). Teraz do tej puli dołączył Stadion Śląski w Chorzowie.

 

– 7 czerwca zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To największy taki obiekt w Polsce. Tym razem musicie się zmieścić wszyscy – napisał we wtorek Dawid Podsiadło na swoim profilu na Facebooku, gdzie poinformował o chorzowskim występie. Bilety na koncerty w Gdańsku (13.06, Stadion Energa Gdańsk) i Wrocławiu (20.06, Stadion Wrocław) sprzedały się w ciągu jednego dnia. Wobec tego Artysta zdecydował się na jeszcze jeden, ostatni stadionowy koncert w tym roku, ale zdecydowanie największy w swojej karierze – na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Jak mówi sam Dawid, “tym razem biletów nie powinno zabraknąć”, ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty Artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo. Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 26 lutego, o godzinie 11.00 o godzinie 11:00 na allegro.pl. Otwarta sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00, na stronie eBilet.pl/podsiadlo. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Red. AIPCOMMENTS

WORDPRESS: 0