20.7 C
Chicago
sobota, 13 kwietnia, 2024

TVN na plaży w Mielnie już w ten weekend

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W piątek w Mielnie na głównej plaży rozbije się telewizja TVN.

 

Już po raz ósmy ekipa telewizji TVN wyruszyła w podróż po polskim wybrzeżu, by przez kolejne weekendy bawić urlopowiczów. W tym roku była już w Świnoujściu, Dziwnowie, Kołobrzegu. A w ten weekend będzie w Mielnie na głównej plaży. To tu rozbije swoje miasteczko, które podzielone zostanie na strefy, w których będzie można aktywnie spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć, a wieczorem dobrze się bawić, tańcząc i słuchając koncertów muzycznych gwiazd.

 

Oto program planowanych w miasteczku atrakcji:

 

Poranny jogging (godz. 8.30), otwarcie miasteczka i zapisy do turniejów plażowych (godz. 9), konkursy z nagrodami i rozgrywki sportowe (godz. 9-13), chillout (godz. 13-14), konkursy z nagrodami i rozgrywki sportowe (godz. 14-17), w sobotę warsztaty taneczne z finalistami programu „You Can Dance” (godz. 15), otwarcie wieczornej części (godz. 20), w sobotę taneczne show finalistów „You Can Dance” (godz. 21), a zarówno w piątek, jak i w sobotę – koncert gwiazdy i beach party (godz. 21.30). Koniec imprezy – godz. 2 w nocy.

W niedzielę miasteczko czynne będzie do godz. 17. Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny. W tym roku relacje z miasteczka w Mielnie, ale i wszystkich pozostałych lokalizacji, prowadzi Olivier Janiak w programie „Co za tydzień” (TVN, niedziela, godz. 11.35 i TVN Style, poniedziałek, godz. 13.40, emisja od 10 lipca) oraz Paulina Marciniak w „Tymczasem na plaży” (TTV, sobota, godz. 18.05; niedziela, godz. 18). Natomiast ekipa „Dzień Dobry Wakacje” (TVN, sobota i niedziela, godz. 08.30 – 11) co weekend kilkakrotnie połączy się na żywo z miasteczkiem „Projektu Plaża”.

Do dyspozycji plażowiczów w miasteczku będą: ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna do chodzenia po wodzie czy Jenga i Twister w wersji maxi. Animatorzy zorganizują liczne zabawy i konkursy. W weekendowe wieczory na scenie „Projektu Plaża” show zagwarantują: Ola Borkowska, Klaudia Antos, Michał Kalcowski oraz Artur Kuriata – finaliści „You Can Dance”. Będą też koncerty młodych gwiazd, których teledyski mają miliony odsłon w Internecie.

Zaśpiewają: Szymon Chodyniecki, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marta Podulka, Sabina Jeszka oraz Klaudia Gawor. Na obszarze „Projektu Plaża”, oprócz strefy TVN, będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’ s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle lody Kaktus oraz Decathlon, w których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów.

„Projekt Plaża” na dobre wpisał się już w listę wakacyjnych wydarzeń. Co roku odwiedza nadmorskie kurorty by bawić i uprzyjemniać wypoczynek wczasowiczom. W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

W to lato po Mielnie TVN ze swoim miasteczkiem odwiedzi jeszcze: Darłowo, Ustkę, Władysławowo i Olsztyn. Jeśli więc nudzisz się, leżąc bezczynnie na plażowym ręczniku, twoje dzieci marudzą i nie chcą po raz kolejny budować zamku z piasku, masz już dość spacerów po nadmorskim deptaku z przyjaciółmi, przyjdź w ten weekend do miasteczka TVN na główną plażę w Mielnie. Atrakcji dla dzieci i dorosłych nie zabraknie.

TS/Inga Domurat (aip), Fot. Radek Koleśnik

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520