21.1 C
Chicago
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Trzaskowski nie odpowiedział, napisali list do Donalda Tuska. Chodzi o odrzucenie przez Warszawę oferty bydgoskiej PESY i zakup tramwajów od Hyundaia

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Klub Radnych PiS w związku z brakiem odpowiedzi od Rafała Trzaskowskiego, kandydata na prezydenta RP, na pytania dotyczące Bydgoszczy i bydgoszczan wystosował list do Donalda Tuska, przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. I liczy na konkretną odpowiedź.

W liście Jarosław Wenderlich, przewodniczący Klubu Radnych PiS i Tomasz Rega, przewodniczący Zarządu Miejskiego PiS w Bydgoszczy, wyrażają zaniepokojenie dotychczasowymi działaniami dotyczącymi Bydgoszczy, bydgoszczan i bydgoskich przedsiębiorców, które podejmował obecny wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski wraz ze swoimi pracownikami.

 

Przypominają też, że 17 czerwca br. zwrócili się z listem do obecnego prezydenta Warszawy i zarazem kandydata na prezydenta RP, ale odpowiedzi nie dostali. Liczą, że pomoże im w tym Donald Tusk. – Forma papierowa listu została panu Trzaskowskiemu doręczona 18 czerwca. Niestety, mimo wizyty w Bydgoszczy, mimo upływu czasu kandydat na prezydenta RP nie chce udzielić odpowiedzi bydgoszczanom, samorządowcom, związkowcom – podkreślają.

 

W liście do Donalda Tuska piszą też „jest Pan ojcem politycznym Rafała Trzaskowskiego i jego mentorem”. I dlatego zwracają się do niego, w nadziei, że uzyskają konkretne odpowiedzi na następujące pytania. Oto list Klubu Radnych PiS w Bydgoszczy:

 

 

 

AIP

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520