30.3 C
Chicago
piątek, 21 czerwca, 2024

Tragiczny wypadek w USA. Nie żyje wokalistka z Poznania

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych zginęła Urszula Chojan, popularna wokalistka z Poznania, śpiewająca muzykę country.

Ta wiadomość dotknęła wszystkich miłośników muzyki country w Polsce, a szczególnie w Wielkopolsce. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych zginęła tragicznie popularna i lubiana piosenkarka Urszula Chojan, od 2004 roku liderka poznańskiej grupy Country Show Band.

Artystka koncertowała w Stanach Zjednoczonych od 5 października. 20 października wzięła udział w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której dochód przeznaczony był na rzecz dzieci z syndromem APC.

Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas. Nieoficjalnie, piosenkarka została kopnięta przez spłoszonego konia biorącego udział w sesji. Inne źródła podają, że spadła z konia, który ją stratował. Kobiety nie udało się uratować.

 

 

Urszula współpracowała z wieloma znanymi muzykami i kompozytorami takimi jak Andrzej Mikołajczak, Marek Bracki, Andrzej Walus czy Kostka Andreyev. Bogaty program muzyczny, składający się z polskich i amerykańskich przebojów muzyki country i jej własnych utworów, był magnesem przyciągającym publiczność. Urszula Chojan pozostawiła po sobie pięć albumów: „Tak Kochać Można Tylko Raz”, „Urszula Chojan”, „Wszystko W Życiu Płynie”, „Pociąg Do Mrągowa” i „Świat w kolorze”. Utwory na nich zawarte zdobyły uznanie zarówno krytyków jak i fanów, w tym publiczności Pikniku Country w Mrągowie i wielu imprez plenerowych.

 

To właśnie w Mrągowie swoją premierę w lipcu 2009 roku miały piosenki z albumu „Świat w kolorze”, który Urszula przygotowała razem z Kostkiem Andreyevem. Ze względu na nowoczesne brzmienie koncert ten uznano za muzyczne wydarzenie. Odeszła niezwykła osobowość artystyczna. Na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy ją znali i cenili.

 

Red.  Marek Zaradniak aip/ Foto Archiwum Agencji Gama-Country

- Advertisement -

Podobne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520