HomeŚląskie

Tragedia w Mikołowie. Traktor przygniótł mężczyznę i dziecko

Tragedia w Mikołowie. Traktor przygniótł mężczyznę i dziecko

Tragiczny wypadek traktora w Mikołowie: Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę w trakcie prac polowych. W pewnym momencie przewrócił się ciągnik i przygniótł mężczyznę i 8-letnie dziecko. Jak się okazało dziadek z wnukiem jechali wspólnie ciągnikiem z przyczepą. Policja bada okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik. Jak nas poinformowała Klaudia Kempa, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, do tego tragicznego wypadku traktora doszło na polu przy ul. Rusinów. – W traktorze znajdował się 81-letni mężczyzna z 8-letnim chłopcem. W pewnym momencie traktor się wywrócił, obaj z niego wypadli i obu przygniótł. Mężczyzna zginął na miejscu, chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala – powiedziała nam rzeczniczka KPP w Mikołowie.

 

Stan dziecka jest ciężki. Przebywa w szpitalu. Jak informują świadkowie wypadku, przyczepa była załadowana. To prawdopodobnie ona pociągnęła traktor na pochyłości terenu. Policja prowadzi czynności prowadzące do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

red. AIP

COMMENTS