Tragedia w Głogowie: Podcięła gardło swojej 4-letniej córce

Tragedia w Głogowie: Podcięła gardło swojej 4-letniej córce

34-letnia pabianiczanka spędzała Dzień Matki ze swoją 4-letnią córką. Wyjechała z nią do rodziny, która mieszka w Głogowie (woj. dolnośląskie). Tutaj doszło do tragedii.

4-letnia dziewczynka była przez swoja mamę najpierw topiona, a następnie matka poderżnęła jej gardło…

 

Czteroletnia dziewczynka pojechała ze swoją mamą do Głogowa (woj. dolnośląskie). Tutaj przebywały w Dzień Matki w mieszkaniu przy ul. Armii Krajowej. Wieczorem 34-letnia pabianiczanka postanowiła wykąpać córkę. W pewnym momencie zaczęła ją topić w wannie. Po chwili chwyciła nóż i podcięła nim gardło swojej córeczki. Kobieta wyszła z łazienki, a na pomoc dziecku ruszyli domownicy.

 

Zespół ratownictwa medycznego przewiózł dziewczynkę do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Tutaj lekarze walczą o życie i zdrowie 4-latki. 34-letnia matka dziewczynki została zatrzymana wkrótce po tragicznych wydarzeniach. Prokurator postawił kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa.

 

Grozi jej od 8 lat pozbawienia wolności do nawet dożywocia. Przed śledczymi kobieta przyznała się do zarzutów i złożyła wyjaśnienia. Prokuratorzy wystąpili o jej aresztowanie na trzy miesiące.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar

    Dozywocie Chleb i woda!!! Kamieniołomy

  • comment-avatar

    Dożywocie Kamieniołomy Chleb i woda!!!!!