9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Torcida w żałobie. Zmarł 26-letni Dariusz skatowany przez pseudokibiców w Rudzie Śląskiej

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nie żyje 26-letni Dariusz P. To on został w ubiegły wtorek skatowany przez pseudokibiców w Rudzie Śląskiej. Mieszkaniec powiatu gliwickiego był bity, kopany i uderzany pałką. Walczył o życiu w szpitalu. Zmarł w poniedziałek wieczorem. To ofiara porachunków grup kibicowskich Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów.

 

Dariusz P. jest ofiara porachunków zwalczających się grup kibicowskich Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów.
Przypomnijmy, że 27 października jako pierwsi informowaliśmy o tym, że dziesięcioosobowa grupa pseudokibiców zaatakowała trzy osoby w Rudzie Śląskiej. Najciężej ranny, 26-letni mężczyzna Dariusz P., trafił nieprzytomny do szpitala. Był to efekt porachunków zwaśnionych grup pseudokibiców Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów. Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 października, około godziny 22.

26-latek mieszka w powiecie gliwickim. Sprawcy kopali go, okładali pięściami i bili pałkami. Skatowany mężczyzna trafił nieprzytomny do szpitala. Pozostałe dwie poszkodowane osoby zostały już wypisane z lecznicy.
– Analizujemy materiały, które zostały zebrane. Jeśli ktoś widział to zdarzenie, to prosimy o kontakt z policjantami – przekazał tuż po zdarzeniu asp. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Patryk Drabek aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520