Tomasz Jodłowiec na wylocie z Legii. Ma dwie oferty z ekstraklasy

Tomasz Jodłowiec na wylocie z Legii. Ma dwie oferty z ekstraklasy

Dobiega końca przygoda Tomasza Jodłowca z warszawską Legią. 32-letni zawodnik przeniesie się do Piasta Gliwice lub Arki Gdynia – poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski.

 

Tomasz Jodłowiec nie miał zbyt wysokich notowań u Romeo Jozaka. Niewiele okazji do występów miał też za kadencji Jacka Magiery. W obecnym sezonie Jodłowiec rozegrał zaledwie 9 spotkań w Lotto Ekstraklasie, głównie jako zmiennik. W rundzie wiosennej pozycja 32-latka w Legii byłaby jeszcze słabsza. Klub z Łazienkowskiej na środek pomocy pozyskał bowiem Chorwata Domagoja Antolicia. Jak poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski Jodłowiec trafi wkrótce najprawdopodobniej do Piasta Gliwice lub Arki Gdynia.

Niewykluczone, że z Legią pożegna się także Jakub Czerwiński. Romeo Jozak nie zabierze 26-letniego obrońcy na obóz do Stanów Zjednoczonych. Legioniści już w poniedziałek wylatują na Florydę, gdzie zagrają sparingi z ekwadorską Barceloną (13.01) i kolumbijskim Atletico Nacional (20.01).

krk aip

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0