26.8 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tomasz Gollob przeszedł operację kręgosłupa. Przechodzi rehabilitację

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

– Operacja kręgosłupa przebiegła planowo i przechodzę rutynową rehabilitację. U progu sezonu będę gotów do startów – zapewnia działaczy klubu Tomasz Gollob, kapitan MRGARDEN GKM.

– Kompletujemy skład, który ma wywalczyć awans do ekstraligi. We wtorek, 6 października będziemy rozmawiać z Tomaszem Gollobem, który przechodzi rehabilitację po operacji kręgosłupa. Jak nas zapewnia, zabieg wykonany w Bydgoszczy udał się a on sam wraca do zdrowia – informuje Zdzisław Cichoracki z rady nadzorczej MRGARDEN GKM SA. – Jest gotów startować w barwach GKM w 2016 roku. Deklaruje wręcz, że nie wyobraża sobie występów w innym klubie.

 

To właśnie kapitan GKM, najlepszy w historii polski żużlowiec, rzucił na spotkaniu w klubie hasło: razem spadliśmy, więc razem powinniśmy powalczyć o powrót do ekstraligi. Inicjator pozostania całej drużyny w GKM-ie, Tomasz Gollob, czuje się z Grudziądzem bardzo związany. Mimo słabych występów w meczach wyjazdowych, na torze w Grudziądzu pokazał w co najmniej kilku meczach znakomite akcje i światową klasę. Wyścigi te kibice wspominać będą długo.

W Grudziądzu Gollob wciąż jest szanowany za wielki dorobek sportowy, choć fani przechodzili istne katusze, gdy w meczach wyjazdowych zdarzało mu się przegrywać ze średniakami. Czy będzie w stanie skutecznie walczyć? Jak sam zapewnia, po operacji kręgosłupa rehabilitacja przebiega prawidłowo i na początku sezonu będzie gotów do startu.

– Mamy taką wiedzę, że Tomek cierpiał w tym sezonie na bóle kręgosłupa. Z tego powodu często musiał brać przed meczem zastrzyki czy blokady. O ile na równym, twardym torze, dolegliwość nie była tak dokuczliwa i radził sobie dobrze, to na nierównych, dziurawych nawierzchniach dawała mu się we znaki bardzo – tłumaczy Cichoracki. – Odnowiła mu się kontuzja. Po męsku, nie narzekał, tylko się z tym zmagał i męczył. Miejmy nadzieję, że operacja rozwiązała problem i – po sfinalizowaniu aneksu finansowego do kontraktu – Gollob dołączy do drużyny. Oczywiście, chcemy znać dokładnie jego stan zdrowia. Mamy czas na rozmowy, wszystko przedyskutujemy.

, foto Maryla Rzeszut

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520