Teatr Polski w Poznaniu szuka ukraińskich aktorów i aktorek, a także osób ciemnoskórych

Teatr Polski w Poznaniu szuka ukraińskich aktorów i aktorek, a także osób ciemnoskórych

Teatr Polski w Poznaniu szuka ukraińskich aktorów i aktorek, a także osób ciemnoskórych, pochodzenia azjatyckiego lub o egzotycznym typie urody.

Przesłuchania w poznańskim teatrze odbędą się pod kątem spektaklu Mai Kleczewskiej, która wyreżyseruje „Hamleta” Williama Szekspira. Pierwszy casting, który odbędzie się 13 marca o godz. 14 w budynku Teatru Polskiego (ul. 27 Grudnia 8/10), adresowany jest do ukraińskich aktorów i aktorek – również bez doświadczenia scenicznego.

 

Chętne osoby muszą być pełnoletnie oraz dyspozycyjne od 14 marca do 14 kwietnia oraz od 6 maja do 10 czerwca, a także znać język polski w stopniu średnim. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując „CASTING AKTORZY UKRAIŃSCY”.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 marca. Z kolei osoby ciemnoskóre, pochodzenia azjatyckiego lub o egzotycznym typie urody, mogą wziąć udział w castingu na Fortynbrasa, który odbędzie się 14 marca o godz. 14. Obowiązują te same wymagania, jednak w tym przypadku teatr zaprasza kandydatów w wieku powyżej 20 lat.

 

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując „CASTING FORTYNBRAS”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 marca. Szczegółowe informacje: teatr-polski.pl.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0