HomeMałopolskie

Tarnów. Narkotyki w kiosku. 29-letnia sprzedawczyni była również dilerką amfetaminy

Tarnów. Narkotyki w kiosku. 29-letnia sprzedawczyni była również dilerką amfetaminy

W jednym z kiosków na terenie Tarnowa oprócz prasy sprzedawano również narkotyki. Zajmowała się tym 29-letnia sprzedawczyni. Wpadła po zatrzymaniu jednego z jej klientów.

Młoda kobieta myślała, że praca w kiosku będzie doskonałą przykrywką dla jej dodatkowego zajęcia. Oprócz prasy czy drobnych artykułów chemicznych mogła swoim zaufanym klientom zaoferować dodatkowy “towar”. Była nim amfetamina udzielana w niewielkich porcjach. Jej przestępczy proceder został ujawniony przez przypadek.

 

Policyjny nos

 

Policjanci z Komisariatu Tarnów – Centrum w pobliżu kiosku, w którym pracowała kobieta, zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Ujawnili przy nim nieznaczną ilość amfetaminy.

 

– „Policyjny nos” podpowiadał, że sprzedawczyni może mieć coś z tym wspólnego. Po raz kolejny przeczucie „kryminalnych” nie zawiodło. Przeszukanie kiosku, w którym pracowała 29-letnia mieszkanka Tarnowa, ujawniło ukryte kolejne 25 porcji tego narkotyku – informuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy KMP Tarnów.

 

Zarzuty dla podejrzanych

 

Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Podczas przesłuchania przyznali się sprzedaży oraz posiadania narkotyków. Kobieta usłyszała zarzut udzielania i posiadania substancji zabronionych, a mężczyzna jedynie ich posiadania.

 

Po przesłuchaniu zostali zwolnieni i będą odpowiadać z tzw. wolnej stopy. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Robert Gąsiorek aip

COMMENTS