Szczecin: Sławomir Nitras kadydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta

Szczecin: Sławomir Nitras kadydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta

Sławomir Nitras został wspólnym kandydatem Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej na prezydenta Szczecina – poinformowali szefowie obu partii, Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer. 
Sławomir Nitras przekonywał, że Szczecin potrzebuje prezydenta, który nie będzie anonimowy i który będzie otwarty na potrzeby mieszkańców. “Chcę być prezydentem, ale chcę być liderem tego miasta” – powiedział kandydat dodając, że Szczecin potrzebuje osoby, która będzie się zajmować wszystkimi problemami miasta, a nie tylko instytucjami i służbami podległymi magistratowi.
Kandydat oficjalnie rozpoczął swoją kampanię. Jak mówił, można się do niego zgłaszać z każdym problemem – pomoże wszystkim i każdy z nich zapamięta. “Dotrę do każdego problemu, spotkam się z każdym, kto ma kłopot i nie zapomnę tego, jaki to jest kłopot. Pomogę wszystkim te problemy rozwiązać” – obiecał kandydat PO i Nowoczesnej.
Sławomir Nitras jest pierwszym oficjalnie ogłoszonym kandydatem w wyścigu o fotel prezydenta stolicy Pomorza Zachodniego. W latach 2009 – 2014 był eurodeputowanym. Później pełnił funkcję głównego doradcy w gabinecie Ewy Kopacz.

IAR/Paweł Domański/ Radio Szczecin/hk/SiekajCOMMENTS

WORDPRESS: 0