“Szafa do uprawy konopii”

“Szafa do uprawy konopii”

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego za posiadanie dużej ilości środków odurzających oraz ich uprawę.

Skierniewiccy policjanci otrzymali informację, że w jednej z miejscowości w powiecie skierniewickim prawdopodobnie znajduje się uprawa konopi indyjskich. – W poniedziałek (31 sierpnia) funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres na przeszukanie. Podczas wykonywanych czynności znaleźli w domu 55 gramów suszu, który okazał się marihuaną.

Ponadto na poddaszu domu jednorodzinnego znaleźli „szafę” do uprawy konopi, wyposażoną w specjalny filtr, a w środku 12 krzewów prawdopodobnie konopi indyjskiej – informuje sierż. sztab. Justyna Florczak-Mikina z Komendy Powiatowej Policji w Skierniewicach. Właściciel uprawy, 34-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego, został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach. – Narkotyki i krzewy zostały zabezpieczone przez policjantów. Dalej zostaną przesłane do biegłego, który zajmie się ich dokładnym badaniem – dodaje sierż. sztab. Justyna Florczak-Mikina.

, foto policjaCOMMENTS

WORDPRESS: 0