HomeUSAChicago

Syn prezydenta USA dziękuje Lori Lightfoot za ochronę Trump Tower

Syn prezydenta USA dziękuje Lori Lightfoot za ochronę Trump Tower

Syn prezydenta Donalda Trumpa, Eric Trump podziękował burmistrz Lori Lightfoot za ochronę Trump Tower podczas zamieszek w Chicago. Z informacji wynika, że Eric Trump dwukrotnie wysłał sms-y do burmistrz.

 

Lightfoot nawiązała do wiadomości tekstowych podczas sierpniowego wywiadu udzielonego MSNBC. W ten sposób odniosła się do komentarza prezydenta, który powiedział, że burmistrz zdecydowała się na podniesienie mostów w Chicago by ochronić centrum miasta przed grabieżami. Burmistrz powiedziała, że jeden z mostów podniesiono w pobliżu Trump Tower bo jak stwierdziła „protestujący i szabrownicy niczego tak bardzo nie chcieli jak zaatakować ten wieżowiec”.

Pierwszego sms-a Eric Trump wysłał Lori Lightfoot 1 czerwca. Napisał w nim:” Pani burmistrz, myślę o pani. Doceniam, że zadzwoniłaś w sobotę. Przekazałem Twoje wsparcie naszemu zespołowi i chcę, żebyś wiedziała, że Cię doceniamy”. Druga wiadomość od syna prezydenta pochodzi z 24 lipca, po tym jak burmistrz nakazała usunięcie pomnika Krzysztofa Kolumba z parku Granta.

 

BK

COMMENTS