Świętokrzyskie: Chirurg zmarł po 24-godzinnym dyżurze, dziś jego pogrzeb

Świętokrzyskie: Chirurg zmarł po 24-godzinnym dyżurze, dziś jego pogrzeb

W  czwartek we Włoszczowie odbędzie się pogrzeb chirurga, który zmarł w poniedziałek zaraz po zejściu z 24-godzinnego dyżuru a przed rozpoczęciem kolejnego.

Pogrzeb 59-letniego lekarza z Włoszczowy, który w poniedziałek zmarł na zawał serca po odbytym 24-godzinnym dyżurze na oddziale chirurgii, odbędzie się w czwartek, 7 września o godzinie 14 w kaplicy pod wezwaniem błogosławionego księdza Józefa Pawłowskiego z Grona 108 Męczenników. Janusz Faliński zostanie pochowany na cmentarzu komunalnym przy ulicy Młynarskiej we Włoszczowie.

“Poruszeni śmiercią lekarza medycyny Janusza Falińskiego składamy Rodzinie i Bliskim najszczersze wyrazy współczucia w tych trudnych dla wszystkich chwilach” – napisał w środę na swojej stronie internetowej Zarząd Powiatu Włoszczowskiego.

 

Przypomnijmy ,że doktor zasłabł po zejściu z 24-godzinnego dyżuru na Szpitalnym Oddziale Ratowniczym a przed rozpoczęciem pracy na oddziale chirurgii. Był reanimowany a potem przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Końskich. Tam lekarz zmarł. W jakich okolicznościach? Tego nie wiadomo, ordynator oddziału kardiologii szpitala w Końskich nie chce się na ten temat wypowiadać. Sprawę śmierci doktora bada prokuratura.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0