23.5 C
Chicago
niedziela, 16 czerwca, 2024

Sweet Home Chicago. W Chicago trwają targi Sweets and Snacks Expo 2016

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Chicago w tym tygodniu znajduje się w centrum uwagi miłośników słodkości. W McCormick Place dobiega końca 19 edycja Sweets and Snacks Expo 2016.

W imprezie uczestniczy ponad 720 firm z całego świata, mówi rzecznik targów słodkości Rob Niemiec.

 

Sweet and Snacks Expo to jedna z największych tego typu imprez na świecie, podczas której prezentowane są różnego rodzaju słodkie wyroby jak cukierki, czekoladki, słodkie zakąski i inne łakocie.

 

sweet2

 

Niestety po raz pierwszy od kilku lat na chicagowskim EXPO zabrakło firm z Polski.  Słodkości z naszej ojczyzny reprezentowali jedynie Lowell Foods International oraz Tomasz Kotas właściciel kompani BARON Chocolatier z siedzibą główną w Vernon Hills.

 

 

słodkiee

 

sweet4

 

Czekolada deserowa, to dla mnie osobiście jeden z najsmaczniejszych produktów naszej firmy mówi Tomasz Kotas.


sweet5

Wśród znanych dystrybutorów na rynku polonijnym, na targach Sweet Expo od lat swoją obecność podkreśla firma Lowell International Food .  Z całej palety naszych produktów największym zainteresowaniem wśrod amerykańskich dystrybutorów cieszy sie ptasie mleczko, mówi Marta Kichard z działu promocji firmy Konrada Lowella.

 

 

sweet6        sweet11

Na tegorocznych targach można było spróbować słynnych czekoladek Godiva, Lindt, Ferrero Rocher oraz Hershey które reprezentowała Anna Sokol z Pensylwani

 

 

sweet7

Nowości na targach było jak zawsze bardzo dużo, a każdy z wystawców przekonywał o ich walorach smakowych. Producenci starają się by słodycze, w tym popcorn nie były aż tak kaloryczne i praktycznie każdy mógł sobie pozwolić na małą przekąskę podkreśla Żaneta Mod reprezentująca firmę Pops a Lot z  Kalifornii.


sweet8                  sweet3

Sweet and Snacks  EXPO  to tak naprawdę targi wyobraźni i dobrego apetytu, którego niejednokrotnie nie jest łatwo poskromić.  Przez cały czas trwania imprezy nawet i dorosłe osoby zamieniają się na chwilę w dzieci próbując najlepszych czekoladek podczas największej tego typu imprezy na świecie.

 

 

Warto dodać, ze roczny dochód ze sprzedaży czekoladek,  cukierków i innych słodkości w USA wynosi ponad 35 miliardów dolarów.

 

sweet9

Bodek Kwaśny (Polski.Fm)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520