10.3 C
sobota, 20 kwietnia, 2024

Swansea City z Łukaszem Fabiańskim w bramce pokonało Leicester City – wyniki Premier League

Piłkarze Chelsea zremisowali na wyjeździe z Burnley 1:1 (1:1) w meczu 25. kolejki angielskiej Premier League. „The Blues” prowadzili od siódmej minuty po golu Pedro, wyrównał w 24. minucie Robbie Brady.

W drugim niedzielnym spotkaniu Swansea City z Łukaszem Fabiańskim w bramce pokonało Leicester City 2:0 (2:0) po golach Alfie Mawsona (36′) i Martina Olssona (45’+2). Mistrzowie Anglii ponieśli piątą ligową porażkę z rzędu.
Chelsea pozostała liderem angielskiej ekstraklasy, ma 50 punktów i o dziesięć wyprzedza Tottenham oraz Arsenal. Czwarty jest Liverpool (49 pkt), a piąty Manchester City (49 pkt), który w poniedziałek zagra z Bournemouth.