Supraśl: 36-latek chciał się zabić po kłótni z żoną. Mężczyzna już nakładał sobie pętle na głowę

Supraśl: 36-latek chciał się zabić po kłótni z żoną. Mężczyzna już nakładał sobie pętle na głowę

36-latek próbował targnąć się na swoje życie. Policjanci w ostatniej chwili powstrzymali desperata. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20. Policjanci otrzymali informację, że mieszkaniec gminy Supraśl chce popełnić samobójstwo. W rozmowie z żoną mężczyzny policjanci ustalili, że 36-latek wyszedł zdenerwowany z domu mówiąc, że idzie popełnić samobójstwo.

 

– Kobieta wskazała policjantom w jakim kierunku poszedł mąż mówiąc, że może przebywać w rejonie opuszczonej posesji kilka ulic dalej – informuje oficer prasowy policji.- Mundurowi natychmiast ruszyli za desperatem. Policjanci zaczęli przeszukiwać gęsto porośniętą drzewami i krzakami posesję.

 

Zauważyli 36-latka wkładającego właśnie głowę do pętli, której drugi koniec był przywiązany do gałęzi – Mundurowi natychmiast ruszyli do działania – kontynuuje oficer prasowy. – Mimo oporu ze strony desperata, nie dopuścili do samobójstwa. Policjanci pomogli mężczyźnie, a następnie przekazali go załodze karetki pogotowia.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0