32.8 C
Chicago
środa, 12 czerwca, 2024

Studenci odnawiają domy w Detroit. Podnieśli cenę z 6 do 80 tysięcy

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dwaj studenci Oakland University mają nietypowy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy – remontują domy w Detroit. Pierwszy projekt mają już za sobą. Rozpadającą się ruderę wartą 6 tysięcy dolarów zamienili w nowoczesną posiadłość za blisko 80 tysięcy.

Chris Griffin i Andrew Fylak nie zastanawiali się długo, kiedy natrafili na ofertę kupna domu przy Prescott Street. Miasto wystawiło go na aukcję za 6 tysięcy dolarów. – Nawet nie oglądaliśmy domu. Po prostu kupiliśmy, przyjechaliśmy na miejsce i zabraliśmy się do pracy – mówi Griffin.

A tej było co niemiara. Remontu wymagało właściwie wszystko – od podłogi po dach, włącznie z instalacją nowego ogrzewania. Pieniądze na remont studenci wyłożyli ze swoich oszczędności. Jeden z nich wziął też pożyczkę od ojca, któremu obiecał procent z zysku.

W sumie renowacje kosztowały ponad 50 tysięcy dolarów. Dom czeka już na nowego nabywcę, a cena z 6 tysięcy urosła do 79,900 dolarów. Griffin i Fylak tymczasem rozglądają się już za nowym domem. – Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę poczuć ich entuzjazm w odbudowie Detroit – bo to właściwie jest ich cel – skomentowała Laura Pazdzierza, która pośredniczy w sprzedaży domu przy Prescott Street.

(dr)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520