HomeFloryda

Strażak z hrabstwa Seminole zawieszony za złamanie kwarantanny

Strażak z hrabstwa Seminole zawieszony za złamanie kwarantanny

Strażak z hrabstwa Seminole, Floryda, został oddelegowany na płatny urlop, gdy wykryto u niego COVID-19. Teraz został zawieszony dyscyplinarnie za złamanie kwarantanny.

Chociaż wycieczka łódką musiała być dla niego bardzo przyjemna, to strażak z Florydy chyba jednak nie zdawał sobie spraw z konsekwencji jakie poniesie za tą chwilę radości.

Joey Piambino, został zawieszony w na trzy dni, bez pensji, za złamanie kwarantanny w czerwcu. Komendant Otto Drozed z Seminole County Fire Department powiedział – “Oczekujemy od naszych pracowników, nie tylko spełnienia standardów, ale bycie ponad standardami ponieważ musimy być gotowi na pomoc społeczności, wtedy kiedy tego potrzebują.”

Na upublicznionych dokumentach widać, że Piambino zapostował swoją wycieczkę na Instagramie, chociaż powinien być wtedy na kwarantannie w domu. Po wyciecze na łódce, odwiedził znajomego. Piambino powiedział śledczym, że “Nudził się a do tej nudy doprowadziło siedzenie na kanapie przez 13 dni.”

Valerie Boey FOX 35 – “Strażak z Seminole Cty został zawieszony na 3 dni, bez pensji, za złamanie kwarantanny po uzyskaniu pozytywnego testu na COVID w czerwcu. Powiedział administracji, że… się nudził.

Otto Drozed dodaje, że kluczowym jest, aby postępować zgodnie z zaleceniami CDC i zwraca uwagę, ze od tamtego czasu CDC skróciło czas trwania kwarantanny do 10 dni.

 

 

PS

COMMENTS