HomeFloryda

Expo Wirtualnej Kariery w Palm Beach na Florydzie

Expo Wirtualnej Kariery w Palm Beach na Florydzie

Trzydzieści firm weźmie udział w środowej wystawie wirtualnej kariery, chcąc obsadzić około 500 miejsc pracy.
Nikki Cabus jest wiceprezesem ds. Rozwoju w Palm Beach Tech. Firma współpracuje z CareerSource Palm Beach County w celu organizacji wystawy.„Więc nie tylko patrzysz na opis stanowiska na stronie internetowej i to wszystko. Możesz także dowiedzieć się o firmie, odwiedzić jej serwis społecznościowy” – powiedział Cabus.

Odbędą się również warsztaty, aby pomóc wnioskodawcom oraz czas na pytania i odpowiedzi.

Shay Berman jest założycielem i CEO firmy Digital Resource w centrum West Palm Beach.
„Szukamy osób o dużej motywacji, energii, zabawy, które pasują do naszej kultury”. Berman ma nadzieję na obsadzenie tych stanowisk podczas wirtualnej wystawy techniki.
„Chcemy pełnić role twórcze i pisać treści. Chcemy pozyskać więcej programistów, grafików, ludzi z mediów społecznościowych i ludzi, którzy naprawdę świetnie zarządzają kontami” – wyjaśnił.

Zatrudnia także Modernizing Medicine, która rozwija oprogramowanie dla medycyny.
„Posiadamy pozycje wsparcia oprogramowania, które są świetnymi pozycjami początkowymi w firmie. Są to stanowiska typu call center na linii frontu. Mamy również pozycje sprzedaży, więc rozliczenia medyczne, a następnie pełnimy także inne funkcje techniczne”, powiedziała Diane Dagher

„W rzeczywistości mamy tam różne kategorie. Aby można było znaleźć oferty niezwiązane z technologią, staże, a nawet pracę w niepełnym wymiarze godzin lub pracę kontraktową”, dodał Cabus.

Wystawa wirtualnej kariery ma miejsce dziś 15 lipca w godzinach od 8:00 do 20:00.
JK

COMMENTS