HomeŚląskie

Sosnowiec: Motocyklista potrącił matkę z dziećmi na pasach. Kobieta zginęła ratując swoje dzieci

Sosnowiec: Motocyklista potrącił matkę z dziećmi na pasach. Kobieta zginęła ratując swoje dzieci

Dramatyczny wypadek w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego w rejonie cmentarza komunalnego wydarzył się w środę 26 czerwca po godz. 14.00. 39-letnia kobieta przechodząca z dwójką dzieci przez przejście dla pieszych została śmiertelnie potrącona przez motocyklistę.

Dramatyczny wypadek w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego w rejonie cmentarza komunalnego wydarzył się w środowe popołudnie. Jak informuje asp. szt. Sonia Kepper, oficer prasowy sosnowieckiej policji, 39-letnia kobieta z dwójką dzieci przechodziła przez przejście dla pieszych, a w chwili, gdy schodziła już z jezdni, została potrącona przez nadjeżdżającego motocyklistę.

 

– Kobieta jest reanimowana, motocyklista trafił do szpitala. Dzieciom nic groźnego się nie stało – informowała policjantka. Niestety, mimo wysiłków ratowników kobiety nie udało się uratować. Obrażenia okazały się śmiertelne, 39-letnia kobieta zmarła.

 

Według nieoficjalnych informacji dzieci miały przechodzić przez przejście dla pieszych idąc w pewnym odstępie przed kobietą, w którą wjechał motocyklista. Wiadomo, że mężczyzna był trzeźwy.

 

KLM aipCOMMENTS