6.3 C
sobota, 20 kwietnia, 2024

Smutne święta Łukasza Fabiańskiego

Swansea przegrała z West Hamem United aż 1:4. Wynik meczu w 13 minucie otworzył Andre Ayew. Pięć minut po przerwie prowadzenie gości podwyższył Winston Reid.

W 78 minucie Michail Antonio zniszczył marzenia kibiców gospodarzy o chociażby remisie. Honorową bramkę dla Swansea zdobył rezerwowy Fernando Llorente, a minutę później strzelanie w meczu zakończył Andy Carroll. Swansea poniosła trzecią porażkę z rzędu i dwunastą(!) w całym sezonie. Z dorobkiem dwunastu punktów zamyka tabelę Premier League.

Swansea – West Ham United 1:4

0:1 Ayew (13) 0:2 Reid (50) 0:3 Antonio (78) 1:3 Llorente (89) 1:4 Carroll (90) Swansea:Fabiański – Rangel, Mawson, van der Hoorn, Kingsley – Cork, Britton, Fulton (46. Montero)(70. Dyer) – Routledge, Baston (46. Llorente), Sigurdsson West Ham:Randolph – Kouyate, Reid, Ogbonna – Antonio (84. Feghouli), Noble, Nordtveit, Cresswell – Payet, Carroll (90+1 Fletcher), Ayew (75. Fernandes).