Śmiała sesja Natalii Janoszek z Bielska-Białej. Aktorka z Bollywood rozebrała się, by… pomóc dzieciom {MOCNE FOTO]

Śmiała sesja Natalii Janoszek z Bielska-Białej. Aktorka z Bollywood rozebrała się, by… pomóc dzieciom {MOCNE FOTO]

– Nieczęsto u mnie gości tyle nagości, ale za tym zdjęciem kryje się piękna historia – wyjaśnia Natalia Janoszek, aktorka i modelka z Bielska-Białej występująca w produkcjach Bollywood, która zamieściła w sieci zdjęcia, na których jest niemal naga.

Zdjęcia niemal nagiej Natalii Janoszek, aktorki i modelki z Bielska-Białej występującej w produkcjach Bollywood, pojawiły się w sieci. Natalia Janoszek jest na nich praktycznie nago, oklejona tylko w złotą taśmę. Zdjęcia zamieściła sama modelka.

 

– Za każdym moim zdjęciem kryje się historia – wyjaśnia Natalia Janoszek. – Wiele osób pisało do mnie, gdy to zdjęcie pojawiło się na instastory, a w mediach ukazało się kilka newsów. Nie często u mnie gości tyle nagości, ale za tym zdjęciem kryje się piękna historia – podkreśla. Za to, że zgodziła się na sesję zdjęciową obklejona taśmą i w pewien sposób przełamała swoje bariery, bo nigdy wcześniej nie pozowała do zdjęć mając na sobie mniej, niż bikini… sponsorzy przekazali 5000 dolarów na pomoc lokalnej szkole na Jamajce. – Dzięki temu dzieciaki będą miały prąd i bieżącą wodę – wyjaśnia motywy tej sesji Natalia Janoszek.

 

Zwraca uwagę, że dla wielu internautów jej zdjęcie to tylko półnagie selfie, a dla niej szansa na pomoc dzieciom. – Po raz kolejny sprawdza się zasada: nie oceniaj książki po okładce – podkreśla Natalia Janoszek, która już wcześniej pomagała dzieciom jamajskiej szkoły. W zamieszczony na Instagramie wpisie z września wyjawiła, że dzieciom z lokalnej szkoły udało się zapewnić elektryczność oraz buty i ubrania jednej z bielskich firm produkującej dziecięce obuwie. Czy Natalia Janoszek chciałaby zagrać u polskiego reżysera? „Fajnie byłoby zagrać w lekkiej, romantycznej komedii”.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0