28 C
Chicago
piątek, 12 lipca, 2024

Śledztwa w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka umorzone

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Olsztyńska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy i pasierb jednego z najbogatszych Polaków utonął latem w jeziorze Kisajno na Mazurach. W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 wybrał się na nocny rejs motorówką. Na pokładzie znajdowała się jeszcze jedna osoba.

Jak tłumaczy prokurator Krzysztof Stodolny z olsztyńskiej Prokuratury Okręgowej, to działania samego Piotra Woźniaka-Staraka doprowadziły do wypadku. „Znajdujący się w stanie nietrzeźwości prowadził na jeziorach Kisajno, Niegocin i Boczne łódź motorową, naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu wodnym wykonując manewr skrętu łodzi z jednoczesnym przyspieszeniem, w wyniku czego pasażerka łodzi wypadła za burtę. Jednocześnie kierujący sam wypadł do jeziora i został uderzony pracującą śrubą między innymi w głowę. Spowodowało to szereg obrażeń skutkujących śmiercią” – podkreślił Krzysztof Stodolny.

Kobiecie, która była pasażerką łodzi Piotra Woźniaka-Staraka, udało się dotrzeć do brzegu. Na pokładzie motorówki śledczy znaleźli 11 gramów marihuany. Nie udało im się ustalić, do kogo należały narkotyki.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Andrzej Piedziewicz, Radio Olsztyn/sp/hm

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520