Siostry Godlewskie chcą reprezentować Polskę na Eurowizji. Chcieć to mogą…

Siostry Godlewskie opublikowały nagranie, na którym pochwaliły się, że zgłosiły swój udział w konkursie piosenki Eurowizja 2019. Jak twierdzą, mają duże szanse, by reprezentować Polskę.

– 5 lutego złożyłyśmy zgłoszenie w konkursie Eurowizja 2019 – mówi Małgorzata Godlewska. Siostry Godlewskie mają zaprezentować zupełnie nową piosenkę pt. “Gentlemen”. Utwór nie miał jeszcze swojej premiery, ale jak zapewnia Małgorzata Godlewska, ma stać się hitem tegorocznej wiosny. – Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie – mówi Godlewska.

 

 

– Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję – mówi Małgorzata Godlewska i dodaje: – Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat! O tym, kto będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji 2019, Telewizja Polska miała poinformować w piątek 8 lutego. Ostatecznie zwycięzca zostanie ogłoszony dopiero 15 lutego.

Online AIPCOMMENTS

WORDPRESS: 0