HomeMiami

Silver Airways wznawia loty do Key West z Fort Lauderdale, Orlando i Tampa

Silver Airways wznawia loty do Key West z Fort Lauderdale, Orlando i Tampa

15 czerwca, Silver Airways wznowi codzienne loty do Key West z międzynarodowych lotnisk w Fort Lauderdale-Hollywood, Orlando i Tampa na 46-osobowym samolocie ATR42-600.

 

Po zamknięciu  22 marca w celu zminimalizowania potencjalnego rozprzestrzeniania się COVID-19, Florida Keys ponownie otwarto dla turystów w ubiegły poniedziałek 1 czerwca.
Silver Airways zawiesił loty do i z Key West 18 maja. Planowany przez Silver rozkład lotów na międzynarodowe lotnisko w Key West obejmuje sześć lotów tygodniowo z międzynarodowego lotniska w Fort Lauderdale-Hollywood (codziennie oprócz środy); pięć lotów tygodniowo z międzynarodowego lotniska w Orlando (poniedziałek, czwartek, piątek, sobota i niedziela); oraz dziewięć lotów tygodniowo z międzynarodowego lotniska w Tampie (jeden poniedziałek, wtorek i piątek; oraz dwa czwartki, sobota i niedziela).

„Wznowienie usługi Silver Airways zapewnia Florida Keys bardzo potrzebny dostęp do regularnych lotów z trzech głównych rynków na Florydzie”, powiedział Richard Strickland, dyrektor portów lotniczych w Florida Keys & Key West.

„Przewiduje się, że popyt na loty na Florydzie pozostanie silny, a w rzeczywistości wzrośnie w najbliższych miesiącach w przypadku lotów do Key West”.

JK

COMMENTS