5.4 C
piątek, 19 kwietnia, 2024

Siatkówka – MŚ – Brazylia wygrała z USA 3:0, Polska walczy z Włochami, AWANS JUŻ MAMY!!!

Brazylia wygrała w Turynie z USA 3:0 (25:20, 25:18, 25:19) w meczu grupy I trzeciej rundy mistrzostw świata. Brazylijczycy z pierwszego, a Amerykanie z drugiego awansowali do półfinału. Trzecie miejsce zajęli Rosjanie.

Po wczorajszym pewnym zwycięstwie z Serbią 3:0 nasza reprezentacja w siatkówce gra z Włochami. Polacy aby dostać się do ćwierćfinału musieli wygrać dziś przynajmniej jeden set. I tak sie stało, bowiem wygraliśmy już pierwszy set i tym samym znaleźliśmy się w gronie 4 najlepszych drużyn świata awansując do półfinału. W sobotę rywalami broniących tytułu Polaków będą Amerykanie. W drugiej parze półfinałowej zagrają Serbowie i Brazylijczycy.