HomeCiekawostki

Seks na lotnisku Chopina. Pracownicy punktu informacyjnego nagrani w intymnej sytuacji [WIDEO]

Seks na lotnisku Chopina. Pracownicy punktu informacyjnego nagrani w intymnej sytuacji [WIDEO]

Seks na lotnisku Chopina wzbudził emocje w internecie. Nagranie wideo, które wypłynęło w mediach społecznościowych w okolicach Walentynek natychmiast zrobiło furorę wśród internautów. Czemu zawdzięcza swą popularność ten kontrowersyjny film? Na wideo nagrani zostali pracownicy punktu informacyjnego na Lotnisku Chopina, którzy uprawiali publicznie seks. Czy osobom nagranym na filmiku grożą teraz jakieś konsekwencje? Jak ustalił “Super Express”, dział PR warszawskiego lotniska zajął następujące stanowisko: “Miłość jest pięknym uczuciem”, ale “są pewne granice”.

 

Nagranie, które wypłynęło w sieci w okolicach Walentynek, obchodzonych 14 lutego 2019 prezentuje parę, która w punkcie informacyjnym oddaje się falom namiętności. W takim miejscu trudno jednak o dyskrecję, a wszystko zostało nagrane przez kogoś, kto obserwował sytuację z wyższej kondygnacji.

 

Czy pracownicy lotnika Chopina uprawiali seks? Możecie ocenić to sami na nagraniu, które opublikował “Super Express” dokładnie 14 lutego w Walentynki. Co ciekawe, wśród wielu kopii nagrania można było zobaczyć twarze lotniskowych kochanków. Internauci w komentarzach zwrócili m. in. uwagę kilka aspektów upubliczniania tego filmu w internecie: Nie każda sprawa powinna być rozstrząsana i wyjaśniana publicznie, a już na pewno nie internet. To nie jest narzędzie do umoralniania ludzi – pisze jeden z użytkowników serwisu Wykop.pl. Nie widzę tu nic złego. Po co ktoś to nagrywa? – brzmi inny komentarz.

 

Czy kochanków, którzy dali się ponieść fali namiętności w punkcie informacyjnym na lotnisku Chopina czekają z tego powodu jakieś konsekwencje? Jak się okazuje nagranie ma kilka lat i wcale nie byli to pracownicy warszawskiego lotniska. Przedstawiciele lotniska doceniają jednak siłę miłości, ale podkreślają, że są pewne granice, których nie należy przekraczać. – Uważamy, że miłość jest pięknym uczuciem i warto je okazywać, ale są pewne granice. Para uwieczniona na filmie, naszym zdaniem, zdecydowanie przekroczyła te granice. Gdyby to byli pracownicy PPL – czyli zarządzającego Lotniskiem Chopina – z pewnością musieliby liczyć się z konsekwencjami służbowymi. W tym przypadku jednak utrudnione jest ustalenie personaliów nagranych osób, ponieważ samo nagranie ma kilka lat oraz nie byli to pracownicy Lotniska Chopina. – powiedział Piotr Rudzki z działu PR lotniska Chopina na łamach “Super Expressu”.

AIP

COMMENTS