HomeUSAChicago

Sąd zgodził się na zburzenie domu w którym został zamordowany 5-letni “AJ” Freund

Sąd zgodził się na zburzenie domu  w którym został zamordowany 5-letni “AJ” Freund

Sędzia powiatu McHenry zgodził się na zburzenie domu w którym zamordowany został 5-letni Andrew “AJ” Freund. Z takim wnioskiem do sądu wystąpiły władze miasteczka Crystal Lake.

 

Muszą one jednak poczekać dwa tygodnie zanim przystąpią do burzenia domu przy 94 Dole Ave. W ubiegłym tygodniu przeprowadzona została aukcja tego budynku. Wyceniono go na 49 tysięcy dolarów. Nikt jednak nie zgłosił chęci jego zakupu. Władze Crystal Lake stwierdziły, że dom powinien zostać zrównany z ziemią. Po jego zburzeniu, działka zostanie prawdopodobnie wystawiona na sprzedaż.

Przypomnijmy: w kwietniu tego roku rodzice „AJ” zgłosili jego zaginięcie. Ciało dziecka w plastikowym worku znaleziono w prowizorycznym grobie w Woodstock. Zarzuty morderstwa pierwszego usłyszała jego matka JoAnn Cunningham i ojciec Andrew Freund Sr. Sąd wyznaczył w ich sprawie kaucję w wysokości 5 milionów dolarów. Przed śmiercią dziecka rodzice zmusili je do stania 15 minut pod zimnym prysznicem. Chłopczyk miał na ciele liczne rany powstałe na skutek bicia. Od lat rodzina była pod nadzorem departamentu socjalnego i ds. rodziny.

 

BK

COMMENTS