Ryszard Czarnecki apeluje do opozycji o potępienie ataku na jego biuro

Ryszard Czarnecki apeluje do opozycji o potępienie ataku na jego biuro

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki apeluje do polityków opozycji o potępienie ataku na jego biuro w Nowym Dworze Mazowieckim. Dziś w nocy zostało ono ostrzelane z broni pneumatycznej. Europoseł PiS uważa, że był to polityczny bandytyzm, a osoba, która się go dopuściła, nie zrobiła tego przez przypadek.

Ryszard Czarnecki powiedział IAR, że atak ten powinien spotkać się z reakcją ze strony polityków opozycji. Europoseł zauważa, że do tej pory nie zabrali oni głosu w tej sprawie. Polityk oczekuje, że odetną się oni od tego typu metod i jasno stwierdzą, że nie wolno w ten sposób prowadzić walki politycznej.

Do incydentu doszło dziś w nocy. Nieznany sprawca ostrzelał biuro europosła w Nowym Dworze Mazowieckim z broni pneumatycznej. Sprawa jest wyjaśniana przez policję.

Ryszard Czarnecki powiedział Polskiemu Radiu, że atak był zwieńczeniem serii incydentów, ponieważ na jego biurze od kilkunastu dni naklejano obraźliwe plakaty. Dodał też, że wczoraj nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie radnego Prawa i Sprawiedliwości Zbigniewa Niezabitowskiego, który był zaparkowany w pobliżu biura.

IAR/Informacyjna Agencja Radiowa/ #Fabisiak/i ap/w dwCOMMENTS

WORDPRESS: 0