HomeFloryda

Rybacy z Florydy z pomocą kliniki St. Petea rozdadzą 90 ton ryby potrzebującym rodzinom

Rybacy z Florydy z pomocą kliniki St. Petea rozdadzą 90 ton ryby potrzebującym rodzinom

Grupa zawodowych rybaków z Florydy, ogłosiła, że we współpracy z organizacją non-profit, dostarczać będą świeże ryby rodzinom, które zostały najbardziej dotknięte przez COVID-19.

Organizacja zrzeszająca zawodowych rybaków – Gulf of Mexico Reef Fish Shareholder’s Alliance – ogłosiła, że w ciągu kilku następnych miesięcy, około 40 zawodowych rybaków z Madeira Beach dostarczą ok 90 ton (20,000lbs) świeżej ryby. Z pomocą kilku lokalnych biznesów, ryby te dostarczone będą do St. Petersburg free Clinic. Stamtąd dopiero, pracownicy rozdysponują je do obsługiwanych przez nich organizacji i osób prywatnych.

“Byliśmy częścią tej społeczności przez całe nasze życie i czujemy ogromną dumę z naszej pracy.” – mówi Bobby Carter, rybak z Madeira Beach – “To bardzo ważne aby dbać o siebie nawzajem i żeby oddawać z powrotem [społeczeństwu] w czasach gdy jest taka potrzeba.”

Organizatorzy dodaję, że ryby podarowane w ramach programu będą oznaczone znakami Gulf of Mexico Reef Fish Shareholder’s Alliance. Oznakowanie to pozwoli rodzinom na prześledzenie całej wędrówki ryby, od momentu złowienia aż do momentu wylądowania na ich talerzu. Rodziny mogą mieć też pewność, że otrzymane przez nich ryby, łowione są według najbardziej surowych standardów ekologicznych.

 

 

 

 

PS

 

COMMENTS