15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Rosja: Nawałka zadowolony z losowania MŚ

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski jest zadowolony z przebiegu losowania Mundialu. Adam Nawałka w rozmowie z Polskim Radiem ostrzegał jednak, by nie wyrażać pochopnych opinii o drużynach, które znalazły się z w jednej grupie z biało-czerwonymi. Reprezentacja Polski zagra w grupie H z: Senegalem, Kolumbią i Japonią.

Losowanie piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja-2018 odbyło się w Moskwie. W Wielkim Pałacu Kremlowskim ceremonię na żywo obejrzało ponad 6 tysięcy gości z całego świata. Polscy działacze sportowi i dziennikarze nie kryli radości, gdy w grupie H, obok naszego kraju znalazły się reprezentacje Senegalu, Kolumbii i Japonii. -„To było dobre losowanie” – wyrażał ostrożny optymizm Adam Nawałka. Szkoleniowiec reprezentacji Polski nie chciał wskazywać faworyta w grupie H. -„Mundial rządzi się swoimi prawami i wszystkie drużyny prezentują wysoki poziom” – tłumaczył.

Rosyjscy dziennikarze obserwujący losowanie, jako faworyta grupy H wskazują Polaków. Natomiast komentatorzy z Senegalu i Kolumbii, podobnie jak trener biało-czerwonych starali się zachować wstrzemięźliwość w ocenach.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Maciej Jastrzębski/Moskwa/mcm/to/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520