Roksana Węgiel. Kim jest młoda gwiazda na sylwestrze TVP2?

Roksana Węgiel. Kim jest młoda gwiazda na sylwestrze TVP2?

Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma już wiele osiągnięć. Zobacz, co dokonała już na scenie młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej. 13-letnią Roxie telewidzowie oglądać mogą między innymi podczas sylwestra z TVP 2.

W tym roku na scenie pod Giewontem będzie wielu „debiutantów”. – Zawsze marzyliśmy, by wystąpić na Sylwestrze w Zakopanem – przekonywali Paweł i Łukasz Golcowie. Dawid Kwiatkowski jest szczęśliwy, że swoje urodziny spędzi w zimowej stolicy Polski z widzami Dwójki.

 

 

Wspaniały występ z utworem „Anyone I Want To Be” zapewni Roksana Węgiel, tegoroczna zwyciężczyni „The Voice Kids” i Eurowizji Junior. TVP przypomina, że Roksana Węgiel śpiewa od ósmego roku życia. Mijający rok był dla niej pasmem sukcesów. Nastolatka zachwyciła publiczność pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Jej debiutancki singiel – „Żyj” – ma już ponad 9 milionów odtworzeń w sieci.

 

 

Zaśpiewała także w duecie z Trenerką programu – Edytą Górniak. Ich piosenka „Zatrzymać chwilę” trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu animowanego „Hotel Transylwania 3”. Roksana świetnie odnalazła się na międzynarodowej scenie. Z piosenką „Anyone I Want to Be” wygrała Eurowizję Junior, a gratulacje składali jej internauci z całego świata.

 

 COMMENTS

WORDPRESS: 0