"> Rodzina dziewczynki, która wypadła przez okno statku wycieczkowego domaga się odszkodowania - wiadomosci.com

Rodzina dziewczynki, która wypadła przez okno statku wycieczkowego domaga się odszkodowania

Rodzina dziewczynki, która wypadła przez okno statku wycieczkowego domaga się odszkodowania

Rodzice dziewczynki, która wypadła przez otwarte okno statku wycieczkowego złożyli pozew przeciw Royal Caribbean Cruises. Zarzucają armatorowi zaniedbania i doprowadzenie do śmierci dziecka.

 

Pozew wpłynął w środę do sądu federalnego w Miami. Rodzice domagają się odszkodowania. Chloe Wiegand, która w tym tygodniu skończyłaby 2 lata wypadła w lipcu przez okno z wysokości 11 piętra. Dziadek dziewczynki, Salvatore Anello podniósł ją by mogła zapukać w szybę. Nie wiedział jednak, że okno było otwarte. Dziecko spadło. Anello został oskarżony przez prokuraturę w Portoryko o nieumyślne spowodowanie śmierci wnuczki. Na kolejnej rozprawie ma się stawić 17 grudnia.

 

BKCOMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Renata 1 miesiąc

    Nie ma watpliwosci ze to jest prawdziwa tragedia, tak dla rodzicow jak I dla dziadka story wypuscil wnuczke I sie zabila.
    To jest przestroga dla wszystkich ze jak sie jest w nie znanym dobrze miejscu, nie powinnismy nic zaklasac ze cos jest albo powinno byc. Powinnismy sie upewnic najpierw. Dziadek zalozyl ze szyba byla bo weblog jego standartow powinna byla byc I przez I wnuczka sie przez to zabila. To ze rodzice Skarza statek to bardziej dlatego ze prawda jest bardzo bolesna I zawsze jest latwiej zgonic na kogos wine.