26 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Rodzice z Broward County protestują – chcą normalnego roku szkolnego 2020-2021

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W zeszłym tygodniu dystrykt wyznaczył 19 sierpnia na ponowne otwarcie szkół, a uczniowie prawdopodobnie otrzymają połączenie nauczania w klasie i nauki na odległość, gdy rozpocznie się rok szkolny.
Rodzice chcieliby aby uczniowie uczęszczali na lekcje w klasie w pełnym wymiarze godzin w następnym roku szkolnym
„W ciągu ostatnich czterech dni nic się nie zmieniło” – powiedziała Anna Fusco, prezes Związku Nauczycieli. „Liczba przypadków wzrosła poważnie. To stresujące ”.

Fusco twierdzi, że uważa, że rodzice mają rację: że ich dzieci są w punkcie krytycznym.

Nadinspektor Robert Runcie powiedział, że celem jest, aby uczniowie mieli co najmniej 50% czasu nauki w klasie.

„Wiemy, że cokolwiek zrobimy, nie będzie idealne, ponieważ jedyną idealną rzeczą jest otwarcie szkół na 100%, a jeśli czujemy, że możemy to zrobić i zrównoważyć wszystkie wymagania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, nie byłoby mnie tutaj ty – powiedział Runcie podczas spotkania w zeszłym tygodniu.

Amerykańska Akademia Pediatryczna zdecydowanie wspiera przywracanie dzieci do szkoły jesienią. Grupa twierdzi, że wychodząc ze szkoły, dzieci tracą dostęp do wsparcia behawioralnego i zdrowia psychicznego, programów żywieniowych i spotykają się z izolacją społeczną, a dodatkowo, dzieci które są bez odpowiednich środków technicznych w domu (laptopy, łącze internetowe) – pozostają w tyle.

Urzędnicy szkolni raczej nie będą podejmować ostatecznej decyzji przez co najmniej kilka tygodni, a może nawet przez miesiąc, spodziewamy się nowych wiadomości z dystryktu najwcześniej w drugiej połowie lipca.
JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520