HomeNew York

Rockaway na Salonach, czyli o Bankiecie Parady Pulaskiego 2019

Rockaway na Salonach, czyli o Bankiecie Parady Pulaskiego 2019

14 września 2019 roku miejsce miała uroczysta Gala Parady Pułaskiego w hotelu Mariott Marquis na Times Sguare w samym sercu Manhattanu. Rockaway Beach, Nowy Jork reprezentowała dumnie nauczycielka Pani Elzbieta Skawinska jako Marszalek Parady Pułaskiego. W towarzystwie rodziny, Przyjaciół i Księdza Sławomira Sobiecha duchowego opiekuna Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Stanislawa Moniuszki Pani Elzbieta spędziła wieczór na bankiecie honorujący zasłużonych ludzi Polonii.

Uroczystość zaskakiwała klasą i doborowym towarzystwem. Tradycyjny Polonez i Występ zespołu Polanie to jeden z pięknych akcentów, które można było podziwiać, a czas i dostępność gości honorowych takich jak Wielki Marszałek Darek Barcikowski, czy też Konsul Generalny Maciej Golubiewski była piękna okazja do rozmów, nie tylko politycznych.

Polonijni przedstawiciele Rockaway, Nowy Jork na czele z marszałek Elzbietą Skawińską cieszą się, że mogli być częścią tej pięknej gali. Podziękowania dla organizatorów i uznanie za profesjonalizm oraz organizację Balu, a wszystkim Marszalkom składamy serdecznie gratulacje!

Monika Wroblewski

zdjecia photo credit: Monika WroblewskiCOMMENTS