HomeUSAMiami

Robot Xenex pracuje w luksusowym wieżowcu w Miami

Robot Xenex pracuje w luksusowym wieżowcu w Miami

Wieżowiec na Florydzie jest pierwszym w USA, który otworzył swoje podwoje dla robota zabijającego COVID.
Paramount Miami Worldcenter to pierwszy mieszkalny wieżowiec w USA, który odważnie zadebiutował i wdrożył robota Xenex LightStrike, nazywanego przez specjalistów najbardziej zaawansowanym na świecie robotem zabijającym COVID.Będzie używany do dezynfekcji przestrzeni publicznych i prywatnych mieszkań w budynku przy użyciu technologii dezynfekcji pomieszczeń za pomocą promieniowania ultrafioletowego (UV), która według dziesiątek medycznych i naukowych recenzji naukowych niszczy SARS-Co-V-2.

„Pandemia COVID-19 stworzyła zapotrzebowanie na nowy, świadomy chorób, styl życia” – mówi Daniel Kodsi, dyrektor generalny Paramount Miami Worldcenter. „Potencjalni kupujący i mieszkańcy uważają technologie dezynfekcyjne za niezbędne i my jako pierwsi oferujemy te funkcje”.

Roboty LightStrike Germ-Zapping o wartości 125 000 $ zwykle znajdują się w placówkach służby zdrowia.

Testy wykazały, że robot osiągnął 99,99% poziom dezynfekcji podczas dwuminutowego zabiegu w laboratorium.
Na konferencji prasowej w czwartek dyrektor generalny Kodsi i OneWorld Properties, Peggy Olin, przedstawił również plany budowy pierwszego na świecie wieżowca hotelowego, mieszkalnego i centrum medycznego ze świadomością COVID – wyposażonego w najnowsze technologie pomocne w zwalczaniu koronawirusa.
JK

COMMENTS