Robert Lewandowski w filmie pt. “110%”

Robert Lewandowski w filmie pt. “110%”

Amerykanie mają Batmana, Spidermana, Fantastyczną Czwórkę. Naszym superbohaterami są polscy sportowcy. To właśnie o nich opowiada film “110 %” w reżyserii Agnieszki Goli-Rakowskiej.

„110%” to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania po największe trofea. O kulisach wyczynowego sportu opowiadają ci, którzy na naszych oczach zapisują się na kartach historii polskiego sportu.

Na dużym ekranie zobaczymy największych polskich sportowców: Rafała Sonika, Adama Małysza, Karola Bieleckiego, Anitę Włodarczyk, Tomasza Majewskiego, Natalię Partykę, Maję Włoszczowską, Andrzeja Wronę, Mateusza Kusznierewicza czy Roberta Lewandowskiego. Reżyserem filmu “110%” jest Agnieszka Gola-Rakowska.COMMENTS

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar
  sylwa 4 lata

  dla mnie mega film! już się nie mogę doczekać premiery! tyle gwiazd w jednym miejscu, jak im się to udało ogarnąć? kto pomógł,że to się udało? ogromne przedsięwzięcie!

 • comment-avatar
  ola 4 lata

  Ale jak patrze po plakacie to znalazły się na nim czołowe polskie gwiazdy. Ciekawe kto się wziął za reżyserię i sponsoring tego filmu,

 • comment-avatar
  kasia 4 lata

  o wow, kto zebral tyle gwiazd sportu w jednym filmie? to bedzie ciekawy dokument, na pewno wart obejrzenia

 • comment-avatar
  Karol 4 lata

  Dzięki wsparciu Jana Kulczyka możemy oglądać ten film, dlatego nie ma się co dziwić że twórcy poświęcili film jego pamięci.