HomePOLSKA

“Robert Biedroń jest wyrazisty i ma swoje zdanie”

“Robert Biedroń jest wyrazisty i ma swoje zdanie”

Rafał Adamczyk, poseł z ramienia SLD, był Gościem Dnia DZ i Radia Piekary w poniedziałek 20 stycznia. W rozmowie z Marcinem Zasadą odpowiedział m.in., dlaczego Robert Biedroń został kandydatem lewicy na prezydenta Polski.

W poniedziałek, 20 stycznia, Gościem Dnia Radia Piekary był Rafał Adamczyk, poseł z ramienia SLD. Jednym z tematów poruszonych w rozmowie była kandydatura Roberta Biedronia na prezydenta Polski.

 

Dlaczego lewica wybrała go na swojego kandydata? – Jest wyrazisty, ma swoje zdanie, jest lewicowcem – wymieniał Rafał Adamczyk. – Było trzech liderów. Każdy z posłów lewicy ma swoją działkę, którą się zajmuje. Najlepszy kandydat został kandydatem lewicy na prezydenta. Jego ścieżka kariery jest podobna jak większości działaczy lewicowych. Osiągnął to wszystko własną ciężką pracą – dodał. Rafał Adamczyk podkreślał przy tym, że Robert Biedroń udowodnił już, że jest politykiem, któremu większość Polaków zaufa.

 

Poruszony został temat rzekomej koalicji lewicy z Prawem i Sprawiedliwością. Taką tezę wysnuł kilka dni temu Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca i działacz Koalicji Obywatelskiej. – Myślę, że to wyborcy dokonują oceny. Tego typu wypowiedzi powinny nastrajać do zajmowania się porządkami w swoich opcjach politycznych – dodał.

 

aip

COMMENTS