-2.5 C
Chicago
sobota, 24 lutego, 2024

Restauracja zamknięta po Dniu Matki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Restauracja w Kolorado została zamknięta po tym, jak została otwarta w Dzień Matki i nie dostosowała się do zasady zachowania odpowiedniego dystansu.

Restauracja C&C Coffee and Korean Kitchen w Castle Rock, 25 mil od Denver otworzyła swoje progi po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem w niedzielę, w Dzień Matki. W poniedziałek została już zamknięta. Wszystko przez tłum klientów, który postanowił odwiedzić to miejsce, a restauracja nie zapewniła odpowiednich warunków, jakie wymaga stan Kolorado w związku z pandemią koronawirusa.

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać długą kolejkę gości w restauracji, w tym większość z nich bez masek ochronnych na twarzy. Klienci nie zachowali także obowiązującego 6-stopowego dystansu. Wszystkie miejsca siedzące były zajęte, a goście spokojnie spożywali swoje posiłki w środku. W poniedziałek, po zapoznaniu się przez departament zdrowia w Kolorado z tym wideo, restauracja została zamknięta.

W oświadczeniu czytamy: „Restauracja nie tylko złamała prawo, ale także naraziła życie pracowników, klientów i społeczeństwa”.

Zdj. https://www.facebook.com/CCcoffeekitchen

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520