6.6 C
Chicago
Saturday, December 9, 2023

Rekordowy ślub

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W Wielkiej Brytanii odbył się niezwykły ślub wpisany do księgi rekordów Guinnessa. Państwo młodzi mają w sumie 194 lata – o 3 lata więcej niż poprzedni rekordziści z Francji.

George Kirby ma 103 lata, Doreen Luckie – 91. Spędzili już razem 27 lat i za namową siedmiorga dzieci z poprzednich związków postanowili w końcu zawrzeć ślub. Pan młody – były bokser i instruktor sportowy Królewskich Sił Powietrznych, stawił się na wózku inwalidzkim po niedawnym upadku. Ale – jak stwierdził – to tylko chwilowe, bo jest w pełni sprawny, a Doreen go odmładza. Dodał, że rzeczywiście była już jakby pora na ślub.

Doreen i George poznali się w 1988 roku – on po rozwodzie, ona jako wdowa. Panna młoda przyznała, że nie od razu pomyśleli o małżeństwie, ale w końcu do niego dojrzeli i “niczego nie żałuje”. Ślub odbył się w hotelu w Eastbourne na południowym wybrzeżu Anglii, a państwo młodzi jeszcze nie wybrali trasy podróży poślubnej. Któryś z dowcipnych gości weselnych zaparkował jednak na korytarzu hotelowym elektryczny skuter inwalidzki z napisem “Just married” – “świeżo poślubieni”.