20.4 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Rejsy czarterowe LOT do Polski

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Konsulatu Generalny RP w Nowym Jorku informuje, że w związku z przedłużeniem rządowych obostrzeń epidemicznych rejsy PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zaplanowane do 28 lipca będą organizowane w formule czarterowych rejsów specjalnych. Bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę LOT.com.

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na połączenia: z Nowego Jorku do Warszawy (zaplanowane w dniach 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25 i 27 lipca), z Chicago do Warszawy (zaplanowane w dniach 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25 i 26 lipca), z Chicago do Krakowa (zaplanowane w dniach 20 i 27 lipca) proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres [email protected].

Poprawnie wypełnione zgłoszenie musi zawierać:
imię i nazwisko
obywatelstwo zgodnie z paszportem
dane kontaktowe – telefon i adres mailowy
preferowaną trasę podróży (Nowy Jork-Warszawa, Chicago-Warszawa lub Chicago-Kraków) i termin podróży.

Na listy pasażerów wpisane zostaną jedynie zgłoszenia zawierające wszystkie ww. informacje.

Sprzedaż biletów na te loty odbywa się za pośrednictwem Contact Center LOT. Konsultanci skontaktują się telefonicznie z każdą osobą, która dokona poprawnego zgłoszenia drogą mailową. Należy przygotować kartę kredytową (lub innej karty umożliwiającej realizację płatności on-line) potrzebnej do uregulowania należności za bilet. Przed zakupem biletu każdy pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski. Osoby nie posiadające takich uprawnień, nie zostaną wpuszczone na pokład.

Bilety zakupione do tej pory na loty PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zachowują ważność. Dodatkowa rejestracja na te rejsy nie jest wymagana.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520