Radny z Głogowa i brat posła Paweł Chruszcz znaleziony martwy w lesie. “Nagłaśniał i tropił wiele afer”

Radny z Głogowa i brat posła Paweł Chruszcz znaleziony martwy w lesie. “Nagłaśniał i tropił wiele afer”

Jutro zostanie przeprowadzona sekcja zwłok radnego z Głogowa Pawła Chruszcza. Ciało 42-latka zostało znalezione w lesie w gminie Pęcław. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn powiedziała IAR, że dopiero sekcja pozwoli na ustalenie przyczyny zgonu radnego. Ustalane będą też okoliczności jego śmierci.

Mężczyzna był poszukiwany przez policję i straż pożarną od wczoraj, kiedy to rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Jak powiedział Polskiemu Radiu Wrocław oficer prasowy głogowskiej policji Bogdan Kaleta, ciało mężczyzny zostało znalezione dziś około 13.00.

Paweł Chruszcz był członkiem Komisji Ekologii, Zdrowia, Sportu i Turystyki, Komisji Społeczno-Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny. Był on bratem posła Wolnych i Solidarnych Sylwestra Chruszcza.

Media, powołując się na osoby z jego otoczenia wskazują, że trafił na trop afery, w którą mieli być zaangażowani lokalni politycy. Miał w tej sprawie spotkać się z agentem CBA. Na spotkanie nie dotarł. W środę wieczorem widziano go po raz ostatni.

„Paweł Chruszcz, radny Głogowa, b.działacz Młodzieży Wszechpolskiej i  Ruchu Narodowego, od 2016 w Endecji, nie żyje. Został dziś znaleziony martwy w b.niejasnych okolicznościach. Nagłaśniał i tropił wiele afer. Brat posła S.Chruszcza. Prawy, serdeczny człowiek.” – napisał Robert Winnicki.

 

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Paweł Chruszcz, radny Głogowa, b.działacz @MWszechpolska i @RuchNarodowy, od 2016 w Endecji, nie żyje. Został dziś znaleziony martwy w b.niejasnych okolicznościach. Nagłaśniał i tropił wiele afer. Brat posła S.Chruszcza. Prawy, serdeczny człowiek.

RIPhttps://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/nie-zyje-radny-glogowa-pawel-chruszcz-trafil-na-trop-afery/mzghet8.amp 

Portal medianarodowe.com podaje, że ciało mężczyzny błyskawicznie odnaleźli kibice Chrobrego, którzy w parę minut zorganizowali akcję poszukiwawczą.

 

Bartosz Sokołowski@BartoszS_

Nie żyje Paweł Chruszcz. Radny Głogowa, Wszechpolak, działacz Endecji, ojciec dwójki dzieci i brat posła S. Chruszcza. Okoliczności śmierci wskazują na ingerencje osób trzecich- Paweł tropił poważne afery mimo pogróżek. Za niezłomność zapłacił najwyższą cenę. Pokój Jego duszy✝️

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/wcześn./dwi/dydCOMMENTS

WORDPRESS: 0